Haberman MEDELA - speciální lahev pro děti s rozštěpem 150 ml 2018

 
 

medela_

Dostupnost Na dotaz
Cena 816,53 Kč bez DPH
988 Kč    
Kód produktu K008.0112
Značka Medela
Kategorie POTŘEBY PRO MAMINKY
 

Haberman – speciální láhev pro děti s rozštěpem, objem 150 ml

Použití:

  • děti se slabým sacím reflexem, nedonošené děti
  • děti s rozštěpem rtu / patra
  • ankyloglossie
  • neurologické potíže (např. Downův syndrom)

Přednosti:

  • neobsahuje Bisphenol-A
  • jednodušší použití než nazogastrické trubičky, lžíce nebo hrníčky
  • jednosměrný ventilek
  • zkracuje dobu krmení

 

 Přednosti systému sání u lahve Haberman
Při podávání mléka pomocí běžných pomůcek spotřebují děti při sání spoustu energie. Dudlík Haberman je oddělen od lahvičky jednosměrným ventilkem. Jakmile je zásobník dudlíku naplněn mlékem, mléko se nemůže vrátit zpět do lahvičky. Dítě tedy saje mléko přímo z dudlíku, takže pije i při menší intenzitě sání.
Pouhé zvětšení otvoru ve standardním dudlíky by nepřineslo požadovaný efekt. V takovém případě dítě nemůže přerušit tok mléka, aby se mohlo nadechnout a odpočinout si. Otvor v dudlíku ve spojení s ventilkem se otevře pouze pokud dítě saje. Dítě má tak kontrolu nad množstvím přijímaného mléka. Možnost změny pozice dudlíku od plného otevření až k uzavření slouží k nastavení průtoku a odpovídá individuálním potřebám dětí. Bez ohledu na volbu nastavení toku dochází vždy k uzavření mezi jednotlivým sáním.
Při použití běžného dudlíku dochází u většiny dětí k polykání přebytečného vzduchu. Při sání narůstá tlak uvnitř systému a dítě musí povolit sevření rtů, aby mohl vzduch vniknout zpátky. Následně dítě polyká další vzduch, což může způsobit zvracení a koliky.
Dudlík Haberman může pomoci omezit polykání přebytečného vzduchu. Speciální ventil pro přísun vzduchu se otevírá pouze při sání dítěte. Díky tomu nevzniká podtlak, který by ztěžoval sání dítěte, čímž je zabráněno polykání vzduchu.
Pokud dítě potřebuje pomoc při krmení, jemné stisknutí a uvolnění zásobníku dudlíku pomůže podávat kontrolovatelné množství mléka do úst dítěte. Plný zásobník dudlíku vytváří přirozený odpor, který zabraňuje příliš velkému stisknutí.Náhradní Mini dudlík Haberman

Dudlík Haberman ve 2 velikostech. Medela nyní nabízí dudlíky pro lahve Haberman i v menším provedení.

Dudlík je určen pro malé a nedonošené děti se sacími problémy, rozštěpem patra či rtu a dále pro děti s neurologickými problémy.

Mini dudlík je kompatibilní s lahví Haberman. Výhodou oproti standardně dodávánému dudlíku je jeho zkrácená špička.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
GJ Avatar autora | 15.7.2018
Naprostý byznys na úkor malých dětí nechápu proč se něco takového vyrábí a ještě prodává za takové peníze když je to absolutně nepoužitelné. Lahev pry pro děti bez saciho reflexu a dudlik přitom tvrdý a bez průtoku. Krmila jsem nejsilnějším proudem a stejně skoro nic neteklo tady asi soudruzi udělali chybu protože udělat tak tvrdou savičku s tak těžkým průtokem je pro děti bez saciho reflexu nebo s rozštěpem absolutně k ničemu tahání peněz z lidí kteří to už tak nemají jednoduché
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.