Srovnání/rozdíly mezi autosedačkami Joie SPIN 360 vs. i-SPIN 360 vs. i-SPIN 360 E vs. i-SPIN SAFE vs. i-SPIN GROW

  1. Joie Spin 360 - je autosedačka pro děti od 0 - 18 kg a je homologovaná podle starší normy ECE R 44/04. 
  2. Joie I-Spin 360 - vylepšený model autosedačky Joie Spin 360. Oproti předchozímu  modelu má automaticky se vyklápějící přídavnou boční ochranu, paměťovou pěnu v opěrce hlavy a další "vychytávky" jako např. pojistka proti brzkému otočení autosedačky po směru jízdy, lépe přístupný aktivátor otáčení pro rodiče či větší prostor pro nohy dítěte. Autosedačka Joie I-Spin 360 je již homologovaná podle nové normy ECE R 129/02 I-Size. Tato nová norma je přísnější a řídí se již výškou a věkem dítěte, nikoliv jeho váhou. 
  3. Joie I-Spin 360 E - je stejná autosedačka jako I-Spin 360 , jen s tím rozdílem, že neobsahuje novorozeneckou vložku. Nelze ji tedy použít od narození, ale spíše jako pokračovací sedačku po vajíčku.
  4. Joie I-Spin Safe - čistě protisměrná a proto nejbezpečnější autosedačka této řady. Vhodná pro děti od narození. Nad rámec normy I-Size splňuje i švédský PLUS TEST, který je považován za nejpřísnější test autoedaček na světě. Autosedačka I-Spin Safe má ještě větší ochranu hlavy dítěte díky ocelové výztuži Top shield™
  5. Joie I-Spin Grow - Nejnovější model této oblíbené otočné autosedačky s úžasnou nosností do 25 kg

 

 

Výhody aneb proč zakoupit autosedačky Joie SPIN 360/ I-SPIN 360/ I-SPIN 360E/ I-SPIN SAFE?

  • Máte možnost vozit déle dítě v protisměru jízdy, což je nejbezpečnější způsob cestování pro vaše dítě (až do 18 kg resp. 105 cm)
  • Když už z nějakého důvodu chcete dát starší dítě po směru jízdy, máme možnost tuto autosedačku po směru jízdy otočit (od 9 kg resp. 15 měsíců resp. 76 cm)
  • Určitě oceníte praktickou nástupní polohu díky otáčecímu mechanismu autosedačky.
  • Značka Joie dosahuje již dlouhodobě výborné hodnocení v nezávislých spotřebitelských testech ADAC