Kočárky TFK - na sport i relax

Kolekce kočárků TFK 2017

Logo-TFK_image_XL


Poznámka na úvod - dárek pro Vás na konci článku:-)


Jaké jsou rozdíly mezi kolekcemi kočárků TFK 2016 a 2017?

Nejdůležitější věc a největší rozdíl mezi kolekcemi kočárků TFK 2016 a 2017 jsou nové materiály a nové designy. Je to poprvé, co firma TFK pracovala s týmem externích designérů a společně vytvořili kočárky, které vypadají lépe a moderněji. Kočárky TFK v původním designu a materiálech byly na trhu již téměř 14 let. Lidé říkali, že kočárky TFK jsou super, ale že vypadají jako z 90tých let. A to byl důvod, proč se výrobce pro tuto radikální změnu rozhodl.

Tfk se letos zaměřilo na spoustu detailů, zrušili např. suchý zip používaný na kočárcích a vyměnili jej za magnetky, aby spící dítě nebylo nijak rušeno. Polohování již také není pomocí zipů, ale je na pás, takže si zádovou opěrku nastavíte plynule podle vlastních potřeb. Navíc je zádová opěrka o 3 cm delší než tomu bylo u loňské kolekce. Kolekce TFK 2017 má 6 barev + 2 prémiové, které mají madlo z eko kůže*. Potahy se velmi snadno čistí. Technika skládání zůstala stejná.

Proč si koupit kočárek TFK?

Kočárky TFK jsou kvalitní německé kočárky, které zvládnout jakýkoliv terén. Jako jedna z mála značek nabízí TFK kočárky oficiálně určené pro sport. Všechny mají kotoučové brzdy s ovládáním na rukojeti. Ať už tedy provozujete horskou turistiku nebo jezdíte na in-line bruslích, z nabídky kočárků TFK si určitě vyberete ten pravý pro vás a vaše dítě! Všechny kočárky mají nadstandardní nosnost - 34 kg (u golfových holí 20 kg)**. Golfky lze navíc vzít do letadla jako příruční zavazadlo, díky velmi nízké váze a malých rozměrech při složení. Určitě oceníte i spoustu doplňků, kterými si můžete kočárky TFK “vytunit”.

Vybrat si můžete s následujících 3 sportovních kočárků, podle toho, k čemu jej chcete využívat. Jsou to kočárky

 

tfk kočárky pro sport

 

Kočárek TFK Joggster TRAIL

Joggster Trail je lehký sportovní kočárek vhodný na procházky do lesa či do hor.

Konstrukce je vyrobena ze skutečného karbonu. Má proto nízkou hmotnost, ale zároveň je pevný.

Joggster Trailekokomorová kola - speciální pórovitá kola, ve kterých je vzduch a proto mají stejné vlastnosti jako kola nafukovací. Na rozdíl od nafukovacích kol tedy nemusíte dofukovat a nikdy nepíchnete. Přední kolo je 10” otočné a zadní 12”.

Tento kočárek není vhodný na sport jako např. běhání či bruslení.

Pro dvojčata je tento kočárek pod názvem Tfk Twin Trail.

Pozn.: V kolekci 2016 byl tento kočárek pod názvem Joggster Lite Twist

TFK Trail

 

Kočárek TFK Joggster ADVENTURE

Kočárek Joggster Adventure má rakouský TÜV test a můžete jej proto používat pro sport až do rychlosti 8 - 9 km/hod. Je určený pro běžné rekreační sportovce na jogging, běhání apod.

Všechna kola jsou nafukovací 12”. Přední kolo je otočné, což vám umožní pohodlně ovládat kočárek při běžném používání. Díky možnosti aretace předního kola pak můžete kočárek plně využít i při vašich sportovních aktivitách.

Pro dvojčata či sourozence je tento kočárek pod názvem Tfk Twin Adventure.

Pozn. V kolekci 2016 se jednalo o kočárek Tfk Twist, který měl ovšem 10” přední kolo.

TFK Adventure

 

Kočárek TFK Joggster SPORT

Kočárek Joggster Sport má rakouský TÜV test a můžete jej používat pro sport až do rychlosti 20 km/hod. - jedná se tedy o ideální kočárek na běhání, in-line bruslení atd. Všechna kola jsou nafukovací 16” s pevným předním kolem. Lze si ale dokoupit přední otočné dvojkolo, které jednoduše vyměníte a můžete vyrazit např. do města.

TFK Sport

Hluboké korbičky TFK pro miminko

Ke kočárkům lze dokoupit hlubokou korbu pro miminko a můžete vybírat ze dvou typů:

  • korbičku Quick-fix
  • korbička Multi X s nosností 15 kg, kterou lze přeměnit na sportovní sedačku využitelnou po i proti směru jízdy cca do 12 - 14 měsíců.

 

Golfky TFK DOT i do letadla!

Tento kočárek lze složit do velmi malých rozměrů a váží méně než 8 kg, proto si jej můžete vzít i do letadla jako příruční zavazadlo. Nikdo vám už na letišti kočárek nerozbije:-) V nové kolekci 2017 je jako u ostatních kočárků plynulé polohování pomocí pásu (nikoliv na zip, jak tomu bylo u předchozí kolekce). Kočárek má ekokomorová kola (s vlastnostmi nafukovacího kola, ale bez dofukování), polohování nožiček a nosnost 20 kg!

slider_8

Bohaté příslušenství ke kočárkům TFK

Kromě běžného příslušenství jako je pláštěnka, nánožník, UV síťka, držák nápojů, rukávník, fusak či pumpička lze dokoupit také méně standardní doplňky - zvonek, zámek na kočárek nebo mamaboard - skate ke kočárkům TFK.

slider_10

TFK má také kočárky pro 3 děti.

TFK pro 3 děti

 

Poznámky:

*v případě zájmu vám můžeme zajistit madlo z eko kůže i na kočárky, které nejsou v prémiových potazích

**dle platné legislativy jsou kočárky určeny do 15 kg, výrobce si je však sám testuje na výše uvedené nosnosti.

 

Katalog TFK 2017

 

Barvy TFK 2017

Tap Shoe - černá + modrá reflexní barva

Kočárky TFK 2017, barva Tap Shoe


Dárek pro Vás

Ke každému kočárku TFK Trail, Adventure nebo Sport získáte od nás jako dárek Zámek na kočárek TFK Buggy guard lock v hodnotě 680 Kč. Stačí napsat do poznámky v objednávce "DÁREK TFK"